KOSZYK JEST
PUSTY

+48 530 775 810

info@emedyczny.com

Wymiana towaru

1. Klient ma prawo do wymiany towaru w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.


2. Termin do wymiany upływa po 14 dniach od dnia następującego po dniu, w którym Klient otrzymał rzecz.


3. O chęci wymiany towaru, Klient informuje Sklep wypełniając formularz. Po zarejestrowaniu formularza wymiany, Klient otrzyma potwierdzenie jego zgłoszenia na wskazany adres e-mail wraz z załącznikiem pdf, na którym znajduje się podsumowanie wraz z kodem kreskowym. Aby zachować termin do wymiany, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą chęci wykonania przysługującego mu prawa do wymiany przed upływem terminu do wymiany.


4. Klient wysyła zakupiony towar we własnym zakresie na adres: Emedyczny CH Manhattan, Al. Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno.
 Do paczki należy dołączyć zakupiony towar wolny od wad i podsumowanie z kodem kreskowym wygenerowanym przy wypełnianiu formularza oraz dowód zakupu.


5. Wymiana zostanie dokonana niezwłocznie, lecz nie później niż w ciągu 5 dni od daty dostarczenia do nas towaru, jeśli produkt na który Klient chce wymienić towar jest dostępny w sklepie. Jeśli produkt wskazany przez klienta na wymianę jest niedostępny, zostanie on wysłany niezwłocznie po przyjęciu przez nas dostawy danego produktu.


6. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

 

FORMULARZ WYMIANY

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl